Daireler, villalar, ofisler ve ticari mekanlar dahil olmak üzere estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlarını karşılamak için Tavan montajı, duvar montajı ve pencere içi perde korniş montajı yapmaktayız. Farklı tasarım ve malzeme seçenekleri, Montaj sonrası temizlik ve düzenleme hizmetleri sunuyoruz. Siz de pencere dekorasyonunuza zarif bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bize ulaşın ve profesyonel perde korniş montajı hizmetimizden yararlanın.
Her türlü pencere ve perde türü için uygun montaj çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tasarım tercihlerine özel montaj hizmetleri sunuyoruz. Hangi tarzı ve malzemeyi seçerseniz seçin, onu en iyi şekilde monte ediyoruz.
Evlerinizi ve iş yerlerinizi daha şık ve işlevsel hale getirmek amacıyla kullanılan perdeler, ölçü alımından dikimine kadar geniş kapsamlı çalışmalar ile konuşlandırılır. Perdelerin renkleri, tasarımları, kumaşları ve modelleri kadar montajı da büyük bir önem arz eder. Perde montajında en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan korniş ile montaj, perdelerin belirli büyüklükteki kanallar içerisinde açılıp kapanmasına yardımcı olan bir sistemdir.

Perde hizmetlerinin her aşamasında olduğu gibi montaj aşamasında da dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır.
Öncelikle yapılması gereken perdenin takılacağı noktaların korniş üzerinde işaretlenmesidir.
Bunun ardından tavanda hem sağdan hem de soldan eşit bir şekilde boşluk bırakarak korniş üzerinde işaretleme yapılır ve kornişin fazlası kesilir.
Daha sonra ise perde ile beraber gelen portray aparatına vidalar takılır ve korniş üzerinde tornavida ya da şarjlı matkap ile vidalanır.
Kornişin takılacağı diğer aparatların 50 cm’lik aralıklar ile tavana montaj lambası işlemine geçilir.
Tavan montajı da bittikten sonra korniş üzerindeki aparatlar ile tavan aparatları birbirine geçirilir ve korniş perde takılması için hazır hale gelmiş olur.

Genel olarak bir korniş montajı yukarıda anlattığımız şekilde yapılmaktadır. Montaj sırasında uygun dübel ve vidaların kullanılması sağlamlık açısından önemlidir. Bu nedenle montaj yapmadan önce gerekli malzemelerin hazır edilmesi genel işleyiş içerisinde kolaylık sağlar.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliğimizdir. Her projeyi zamanında ve özenle tamamlarız. Tüm montaj işlerimiz için bir garanti sunuyoruz. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunarız.
Siz de perde montajı konusunda firmamızdan yardım alabilir ve işin içinden çıkamadığınızı düşündüğünüz durumlarda bizden yardım isteyebilirsiniz. Firmamız, alanında uzman personelleri ve kaliteli işçiliği ile her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır.